Informácie k foteniu

Portréty
Portréty, či už ide o svadobné fotenie, fotenie jednotlivcov, párov, alebo rodín, najradšej fotím vonku - dohodneme sa na nejakej vami obľúbenej lokalite alebo môžem prísť k vám domov. Fotenie môže trvať rôzne - podľa počtu želaných fotiek, osôb zúčastnených fotenia a nálady fotografa a fotografovaných :) môžeme byť hotoví za 10 minút (oznamko) alebo aj za dve hodiny (fotenie páru/rodinky na rôznych miestach s prestriedaním oblečenia). Dôležité je, aby ste s fotkami boli spokojný vy :) Vhodné je priniesť si rôzne rekvizity (napr. klobúk, šatky, deku a pod.), detičkám obľúbené hračky, knihu, prípadne viac druhov oblečenia.

Čo sa týka času fotenia, vo všeobecnosti fotografi nemajú radi na fotenie vonku poludňajšie slnko a najradšej majú zlatú hodinku, teda hodinu (odporúča sa aj hodina a pol) po východe slnka a hodina pred západom slnka. Vtedy je vonku krásne svetlo. Všeličo sa ale dá vymyslieť aj počas dňa, zamračené počasie fotky určite nepokazí a v prípade dažďa sa môžeme presunúť k vám domov, využiť môj veľký žltý dáždnik, skryť sa do krytého priestoru, alebo fotenie presunúť.

Možno nemáte skúsenosti s pózovaním, pre inšpiráciu môžete pozrieť moje zbierky obrázkov (autorom fotografií nie som ja) na Pintereste.

Nebojte sa pózovania, navediem vás, vyššie uvedené fotky sú len pre vašu inšpiráciu. Cenník som sa snažila vytvoriť tak, aby bol pre vás výhodný a mne zabezpečil aké-také schopné živobytie :)
 

Oznamko
Ak budem pri fotení oznamka fotiť viacero študentov naraz, musíme byť trošku šikovnejší a určite nemožno venovať vyššie spomínané dve hodiny jedinej osobe. Váš balík ale bude zahŕňať upravené najlepšie tri fotky, 50 vytlačených v klasickom rozmere potrebnom na oznamko (cca do veľkosti 2x2 cm) a fotku 9x13 cm na tablo (ak je potrebný iný rozmer, dohodneme sa).
 

Eventy, konferencie, výstavy
Fotky z rôznych eventov, prednášok a konferencií si môžete pozrieť tu. Cenu dohodneme individuálne, podľa množstva vami požadovaných fotiek, času strávenom na danej akcii, či požadovanej rýchlosti dodania. Fotím konferencie, prednášky, výstavy, rôzne kultúrne udalosti, otváračky, firemné teambuildingy, rodinné oslavy, birmovky, krsty a pod. 
 

Koncerty, párty
Rada nadviažem spoluprácu s nejakým podnikom v Trenčíne alebo v Bratislave, prípadne v Martine a okolí, pre ktorý by som fotila koncerty alebo párty, či už dlhodobo alebo príležitostne. Kontaktovať ma môžete (alebo budem možno prvá ja :) ) tu.
 

Interiéry
Viac info k interiérom na tomto odkaze.

 

Svadby
Viac infošiek tuto na odkaze.