Žákovic Open 2015

Žákovic Open 2015

Ani avizovaná búrka či vietor nepokazili tento každým rokom obľúbenejší festival. Kúsok z môjho článku som sa rozhodla zverejniť aj tu (nájdete dnu). viac »

Bratislavský Majáles 2015

Bratislavský Majáles 2015

Tri dni koncertov a bohatých sprievodných aktivít zakončených ohňostrojom na Dunaji. To bol Majáles 2015 v Bratislave. Všetky fotografie za tri dni si môžete pozrieť na tomto linku. viac »

tnTEL Parenica 2014

tnTEL Parenica 2014

Takáto bola tnTEL Parenica 2014. Hoci k večeru začalo pršať, zábavu ľuďom dážď nepokazil. Cez deň ste na drietomskom festivale mohli vidieť mamičky, detičky, kočíky, tance, kapely, súťaže a kopec iného. viac »

Krst výberovky Hexu

Krst výberovky Hexu

Krst výberovky Hexu bol jednou z naj koncertných udalostí, na akých som kedy bola. Na pódiu sa striedali hostia z rôznych kapiel spolu s Hexákmi, Parou, Le Payaco, Korben Dallas a inými. Ťažko povedať, či sa viac bavili oni alebo ľudia v publiku, atmosféra bola ne-o-pí-sa-teľ-ná! viac »

tnTEL Parenica 2013

tnTEL Parenica 2013

Festivalík tnTEL Parenica patrí medzi moje najobľúbenejšie. Možno preto, že sa koná len asi 10 km odtiaľ, kde bývam v dedinke, kde som chodila do škôlky a do školy. Alebo preto, že tam je nezvyčajne veľa rodiniek s deťmi. Alebo preto, že tam vystupujú menej známe, ale vždy vhodne zvolené kapely. viac »

Grape festival 2012

Grape festival 2012

Grape festival sa od svojho začiatku rýchlo vyprofiloval medzi tie najobľúbenejšie na Slovensku. Fotografie z roku 2012 si môžete pozrieť tu. viac »

Bažant na Mlynoch 2012

Bažant na Mlynoch 2012

Vďaka študentskej televízii MC2 som mala možnosť fotiť festival Bažant na Mlynoch. Tú koncertovú a študentskú atmosféru môže človek nasávať stále dokola a nikdy jej nemá dosť :) viac »