Všeobecné informácie, o mne

Volám sa Lucia, som onen revolučný ročník a pochádzam z kopčekovej oblasti Hornej Súče, kde cez víkend chodili tri autobusy za celý deň. Preto som s príchodom na vysokú školu Fakulty managementu UK v Bratislave objavila nový svet :)

Vyštudovala som (marketing) manažment, fotím od svojej 18-ky a veľmi ma to baví. Snažím sa byť taká multifunkčnejšia, preto pozerám okrem fotografických tutoriálov a kurzov aj do grafických, marketingových, eventových, programátorských a iných oblastí.

Pri rozhodovaní sa, či ostať v Bratislave, alebo sa vrátiť do Trenčína, som urobila veľké rozhodnutie a nakoniec sa vrátila, no bratislavských kamarátov navštevujem dodnes :)

Pracujem sama, odfotím všeličo - portréty, interiéry, výstavy, svadby, ...

Ďakujem za Vašu návštevu mojej stránky a dúfam, že budem mať možnosť spoznať Vás aj osobne :)

Inak foteniu sa venujem asi od roku 2007, najradšej fotím portréty vonku, udalosti a koncerty. Používam dva fotoaparáty značky Canon, nosím viac batérií, pamäťových kariet, objektívy širokouhlé aj špeciálne portrétové, externé blesky.

Čo sa týka svadby, uprednostňujem reportážny typ fotografovania. Prípravy, úsmevy, dojatie rodičov pri prvom uzretí nevesty :) samozrejmosťou sú však aj portréty. Pred svadobným fotením je nutné osobné stretnutie, aby sme prešli vaše a moje predstavy a zladili ich :) 

Fotografie sa budem snažiť dodať čo najskôr (pre PR potreby pošlem emailom alebo uploadnem, tlačené pri menšom množstve do týždňa, pri väčšom asi do dvoch-troch týždňov). Tlačené fotky pošlem poštou alebo prinesiem osobne (podľa možností miest vyzdvihnutia). Pri fotení inde ako v okolí Trenčína (Trenčín vrátane Hornej a Dolnej Súče, Kostolnej-Záriečia a Drietomy) je k cenám pripočítaná doprava (rýchlo ma využite do septembra, to mám ešte zľavu na vlak :) ).

Neupravené fotky neposkytujem. V prípade potreby robím jemnú retuš a všetky fotky upravím (farby, kontrast, svetlosť a pod.). Úpravy viem prispôsobiť trošku aj vašim predstavám. Verím, že nebudete namietať proti tomu, aby som fotky mohla použiť na moju ďalšiu prezentáciu na webe, sociálnych sieťach, v rôznych súťažiach a pod. Ak si to neželáte, je to v poriadku, len mi to povedzte. V prípade iného využitia (tlač na letáky, vizitky a pod.) si vypýtam Vaše povolenie.

Cena sa platí na účet po tom, ako vám oznámim, že fotky sú pripravené na tlač a doručenie. Akonáhle príde platba na účet, fotky dám tlačiť a pošlem/prinesiem. Nezabudnite lajknúť facebookovú stránku :)

Ak vám nevyhovuje niečo v cenových balíčkoch, pokojne mi povedzte Vašu predstavu a niečo spolu vymyslíme.