Cenník

Portrétne fotenie - 50 €
Fotenie sa týka párov, rodiniek, detí, budúcich mamičiek a každého, kto má záujem o portrétne fotografie. Výsledný balíček obsahuje cca 50 upravených fotiek na DVD, 15 vytlačených vo formáte 10x15 cm, ručne robené balenie. Je možné aj vyrobenie darčekovej poukážky na fotenie.
 

Svadba - celodenné fotenie - podľa dohody
Vo fotení sú väčšinou zahrnuté prípravy, portréty, obrad, gratulácie, skupinové fotografie, začiatok hostiny, tanec, hostina, čepčenie, polnočný tanec a ešte kúsok hostiny po polnoci. Štandardne som teda s nevestou a ženíchom od rána do noci :) Prípadne podľa dohody - časti dňa, ktorú chcete fotiť.

Vo výslednom darčekovom balení sú upravené fotografie v plnom rozlíšení (z celodenného fotenia cca 500 až 800 ks) a v rozlíšení na prezeranie/použitie na webe, sú uložené na USB a na potlačených DVD + cca 20 ks tlačených fotografií, malé prekvapenie :) a od r. 2018 aj fotokniha o rozmere 19x19 cm s 26 tvrdými stranami.

Ku svadbe možno doobjednať fotoalbum alebo fotoknihu pre rodičov, pričom cena fotoalbumu závisí od množstva fotiek v ňom, pri fotoknihe od počtu strán a rozmeru fotoknihy - to je na osobnú debatu (za príplatok možno rozšíriť aj fotoknihu v balíčku).
 


Firmy
Robíte konferenciu, otvárate nový podnik, chcete nafotiť interiéry alebo niečo podobné? Potrebné je prebrať vašu predstavu o tom, čo všetko má byť nafotené, koľko fotografií potrebujete a ako rýchlo majú byť dodané.

Súčasťou všetkých balíčkov je ročná záloha, galéria fotografií na facebooku, google+ alebo internetovej stránke, ktorú môžete jednoducho zdieľať s priateľmi.
 Darčekový poukaz
Ak chcete fotenie darovať niekomu inému, stačí mi napísať, o ktorý balík (počet fotiek na CD a vytlačených) ide a meno obdarovaného. Po zaplatení Vám daný poukaz pošlem poštou alebo prinesiem a môžete ho darovať.
 Fotenie žiadosti o ruku
Milí páni (ale aj slečny, lebo veď a čo :) ), ak ste so svojou polovičkou už istú dobu, veľmi sa ľúbite a premýšľate o požiadaní o ruku, vymyslela som pre vás niečo špeciálne! Nič na fotke nemám radšej ako zachytenú emóciu. Prečo teda nezvečniť jeden z najkrajších dní Vášho života, výraz Vašej partnerky, pri žiadosti o ruku?

Samozrejme to nebude prebiehať tak, že svojej drahej medzi rečou oznámite, že si ju chcete vziať a chcete sa pri tom (alebo po tom) fotiť. Ee. Všetci (Vy a ja) sa budeme tváriť, že ide o normálne párové fotenie. Akože ste ho pre Vás dvoch kúpili. Poviete mi Vašu predstavu o tom, na akom mieste, v akej chvíli alebo kedy máte to "pokľaknutie" na pláne, alebo si dohodneme nejaký signál, vetu. A ja to odfotím :) a predtým, aj potom, to klasické párové fotenie :) Nebolo by to super? Dúfam, že sa na toto niekto prihlási :)