Oslava výročia základnej školy

Oslava výročia základnej školy

Základná škola J. Lipského s materskou školou v Trenčianskych Stankovciach oslavovala výročie svojho vzniku. Pedagógovia spolu s deťmi pripravili pre hostí zaujímavý program plný tanečných, speváckych a recitačných vystúpení. viac »

Retro Beánia FMUK 2016

Retro Beánia FMUK 2016

Vždy rada zažijem Beániu FMUK, nakoľko som ju pár rokov sama pomáhala pripravovať a na Fakulte managementu UK v Bratislave som 5 rokov študovala. V roku 2016 študenti pripravili bohatý hudobný program. viac »

Stretnutie s parašportovcami

Stretnutie s parašportovcami

VERONIKA VADOVIČOVÁ (3-násobná paralympijská víťazka v streľbe),
ANKA OROSZOVÁ (medailistka z majstrovstiev sveta, handbike),
JURAJ PRÁGER (nevidiaci cyklista, prvý nevidiaci Slovák na Mont Blancu a Elbruse),
RADOSLAV MALENOVSKÝ (TOP 10 umiestnenia na paralympiádach v streľbe) a
TOMÁŠ MASARYK (tenista, spíker, motivátor). 5 úžasných ľudí o paralympijských športoch a svojich vlastných príbehoch. viac »

8. Východniarsky ples

8. Východniarsky ples

A znova fotenie pre cateringovku Party Partners. Že sa vám pri pohľade na fotky výborných jedál zbiehajú slinky? Aj mne! O výzdobu na ľudovú nôtu sa postarala šikovná Innessa. viac »

7. Východniarsky ples

7. Východniarsky ples

Prípravy cateringovej spoločnosti na 7. Východniarskom plese v Trenčíne, ktorý sa konal v Dome armády. Ak chcete ukázať svojim zákazníkom čo-to zo zákulisia fungovania vašej firmy, je aj takáto prezentácia vhodná :) viac »

Žákovic Open 2015

Žákovic Open 2015

Ani avizovaná búrka či vietor nepokazili tento každým rokom obľúbenejší festival. Kúsok z môjho článku som sa rozhodla zverejniť aj tu (nájdete dnu). viac »

Grape festival 2012

Grape festival 2012

Grape festival sa od svojho začiatku rýchlo vyprofiloval medzi tie najobľúbenejšie na Slovensku. Fotografie z roku 2012 si môžete pozrieť tu. viac »

Trenčiansky Deň detí 2015

Trenčiansky Deň detí 2015

Hoci nie som Trenčanka, úplne sa na takýchto akciách cítim ňou byť. Trenčín pripravil pre deti skvelý program, Mierové námestie bolo plné ľudí, na pódiu prebiehal bohatý program, pod Farskými schodmi divadlo, sprievodné aktivity, súťaže a mnohé iné. Pár fotiek odo mňa si môžete pozrieť tu :) viac »

Trenčianske historické slávnosti 2013

Trenčianske historické slávnosti 2013

Každoročne sa v Trenčíne konajú niekoľkodňové historické a hradné slávnosti. Tu vám prinášam pár fotografií z tejto akcie, na ktorej je vždy veľa ľudí, rodiniek s deťmi, trhy s peknými vecičkami a skvelá atmosféra :) viac »

Bratislavský Majáles 2015

Bratislavský Majáles 2015

Tri dni koncertov a bohatých sprievodných aktivít zakončených ohňostrojom na Dunaji. To bol Majáles 2015 v Bratislave. Všetky fotografie za tri dni si môžete pozrieť na tomto linku. viac »

123