Svadby

Lenka a Peťo

Lenka a Peťo

Počasie, aké si neželá na svoju svadbu žiadna nevesta. Ale dodalo svadobnú dňu takú atmosféru, akú veľa svadieb nemá, výnimočnú. Svadba plná Eda, dažďových kvapiek, úsmevov a momentov šťastia.
zobraziť celý článok...

Katka a Jojo

Katka a Jojo

Katka je jedno úžasné žieňa, ktoré ma prekvapovalo celý deň. Spievala v kostole, na hostine bola úplný blázon a vyzvŕtala všetkých hostí, rozbalila to na pódiu, užívala si každučký okamih a vidno to aj na fotkách, ktoré sú plné emócií a smiechu. Portréty sme fotili v Haluziciach a v Haluzickej tiesňave a aj na týchto fotkách uvidíte, že dramatické mraky vôbec nie sú na škodu :)
zobraziť celý článok...

Norika + Mirko

Norika + Mirko

Deň pred Norikinou a Mirkovou svadbou som mala možnosť byť na svadbe, ktorú fotil jeden z mojich veľkých (slovenských) fotografických vzorov. Preto som sa tešila, že na druhý deň, po týždni, budem znova fotiť svadbu. Na Ranči Lhota to bola pre mňa trocha výzva, lebo už som tam fotila a nebola by som rada, keby boli fotky rovnaké/podobné. Priestor odporúčam všetkými desiatimi, hlavne kvôli úžasnej pani prevádzkarke. Svadba bola plná krásnych aj úsmevných momentov :)
zobraziť celý článok...

Lucka a Pavel

Lucka a Pavel

Pre mňa úplne nový zážitok, ďakujem zaň. Svadba v nedeľu. Menšia, česko-slovenská, obrad plný spevu, milých prehovorov od srdca, silných momentov a emócií.
zobraziť celý článok...

V + A

V + A

Toto je jedna z najlepších svadieb, aké som zažila, plná krásnych momentov, od sĺz dojatia cez slzy radosti až po smiech. Najlepšie miesto na portréty som zbadala cestou k mladým - železničnú stanicu plnú červených muškátov, ktoré ladili s nevestiným rúžom a kyticou. Takéto malé neplánované veci sú naj :)
zobraziť celý článok...

Mima a Šimon

Mima a Šimon

Síce je každá svadba svojim spôsobom špeciálna a krásna, ale táto ma pri opakovanom pozeraní fotografií dostáva do plaču raz od radosti, raz od dojatia. V Košiciach som bola prvýkrát a som nesmierne vďačná, že Miška a Šimon si ma tam zavolali. Perfektný a vtipný svadobný otec, úžasný obed od svadobnej maminy, nezabudnuteľný obrad, pár, ktorý vám pri niektorých fotkách pripomína Popolušku s princom pred Disney zámkom, či situácia, že si jeden z hostí zoberie z Prahy omylom bratov oblek a že ženích celý deň vozí v kufre auta náhradný oblek, ktorý tomuto hosťovi nakoniec padne ako uliaty. A že mladí boli profi tanečníkmi a tvorili spolu tanečný pár. To nevymyslíte.
zobraziť celý článok...

Ľubka a Janko

Ľubka a Janko

Svadobná hostina na Fatime v Trenčíne. Silných momentov tu bolo veľa. Nevestine rozprávanie o zosnulom otcovi, jej spontánne poďakovanie sa hosťom a radosť z uskutočnenej svadby, krásne kroje pri čepčení. Všetku tu lásku aj radosť rodiny uvidíte z fotiek.
zobraziť celý článok...

Dominika & Dodo

Dominika & Dodo

Jožko bol môj spolužiak na vysokej škole, s Dominikou žijú v Portugalsku. Veľmi som sa potešila, keď ma oslovili na fotenie svadby. Keď sme išli fotiť portréty, povedali mi po 10 minútach, že veď 5 podarených (fotiek) tam bude, nie? :D Nie som na také niečo zvyknutá a radšej dám viac fotiek, nech si mladí majú z čoho vybrať. Mala som pocit, že všetky tie "portrétne" fotky sú len také cvaky. Ale neboli, lebo zachytili presne to, čo mali - ich radosť zo svojej lásky, to, ako sa tešia, že sa konečne uvideli, ako sa tešia na svoj spoločný veľký deň. Táto svadba bola plná úsmevov a tak to má byť. Priestor hostiny krásny a profesionálny Sedin Golf Resort.
zobraziť celý článok...

MM

MM

Veľmi pekný pár, krásne prostredie Ranča Lhota (bola som tam prvýkrát a teším sa na druhý a ďalší krát, lebo vedúca je naozaj milá, ochotná, profesionálna) a super starejší, ktorý sa postaral o skvelú zábavu. No a ten candy bar! Perfekto.
zobraziť celý článok...

Lucka a Marcel

Lucka a Marcel

Nevesta Lucka si svadobný deň naozaj užívala, od rána do noci sa usmievala a tak to má byť :) Zábava tiež výborná, hostia sa bavili, k tomu opäť super "kolegovia" z kapely Amazon a kameraman Janko.
zobraziť celý článok...

123