Milka a Tomáš

Milka a Tomáš

Krásne prostredie Oliwa Resortu v prírode pri Trenčianskej Teplej, na svadobnú hostinu a zábavu ako stvorené. Prvá svadba v tohtoročnej sezóne :) viac »

Evka a Martin

Evka a Martin

Na portréty sme mali asi necelú hodinku a sprvu sa zdalo, že budeme na poslednú chvíľu vymýšľať lokalitu na fotenie. Akonáhle som ale videla záhradu rodičovského domu nevesty, lokalita bola jasná. A asi dve minúty autom makové pole - ideálne ♥ viac »

Zuzka a Milan

Zuzka a Milan

Zuzka a Milan nemali na svadbe veľa programu, o to väčší priestor však zostal hosťom na zábavu - veď celú Chabovienku na svadbe má asi len málokto :) Nechýbal ani únos nevesty a posledná niekoľkominútová divoká párty a dojemné čepčenie a krásne popolnočné šaty. viac »

Zuzka a Marek

Zuzka a Marek

Najkrajšia nevesta. Viem, možno som to napísala pri viacerých galériách, ale v danom momente vám to tak príde, hoci každá nevesta je krásna. Možno preto, že som Zuzku považovala na základnej škole a kúsok po nej za jednu z najlepších kamarátok, ak nie najlepšiu vôbec. Možno preto, že som bola šťastná, že mi zverila zdokumentovať jej veľký deň a že som po toľkých rokoch mohla byť opäť aspoň na deň jedným z najdôležitejších ľudí v jej blízkosti. viac »

Danka a Martin

Danka a Martin

Upršané počasie nedovolilo snúbencom zobrať sa vonku, v záhrade, avšak zábavu na hostine nepokazilo. Večer pre mňa nekončil klasicky popolnočným tancom mladomanželov, ale tancom nevesty a jej sestry a hodinovou cestou domov. Častokrát ma totiž nové priateľstvá zavedú ďalej ako za hranice Trenčianskeho kraja ♥ viac »

M + M

M + M

Jedna z najkrajších svadieb, ozaj. Lebo tam nebol žiadny zbytočný stres a všade naokolo bolo cítiť rodinnú lásku a súdržnosť. Nepíšem to len preto, aby tu bol nejaký text, naozaj to tak bolo a bolo to úžasné ♥ Ani sa nedá vybrať len pár fotiek, lebo tam bolo toľko momentov a emócií... a že ženích bude srandista, bolo vidieť ihneď, ako vystúpil z auta :D a skoro som zabudla - najkrajšie miesto na fotenie portrétov!!! Kde? Neprezradím - zoberiem vás tam :) viac »

Anka + Mirko

Anka + Mirko

Anička a Mirko, príroda, Papradno. Krásna svadba s nádhernou výzdobou v úžasnom prostredí. Nechýbalo púšťanie lampiónov ♥ viac »

M + J

M + J

Prvá svadba kamošky z výšky. Vycestovali sme do Popradu a okolia, zažili krásne čepčenie, romantické prskavky a aj divoký únos nevesty do legendárneho podniku (po prezlečení :D)... táto svadba mala všetko :) viac »

Petra a Peter

Petra a Peter

Jedna z naj kamošiek z výšky a jedna z prvých svadieb, mala som tú česť byť hosťom-fotografom a ďakujem Ti za to ♥ viac »

Katka a Miško

Katka a Miško

Katka s Miškom boli mojím prvým párom na fotenie, na ktorých som mohla "skúšať" nastavenia foťáku a pózovanie... O to viac ma potešilo, keď mi asi o rok Katka zavolala, či jej pôjdem fotiť svadbu. Prešli po mne zimomriavky radosti vtedy a niekoľkokrát aj počas ich veľkého dňa. Ďakujem za túto príležitosť a teším sa, že som pri tom mohla byť s vami ♥ viac »

L + M

L + M

Obrad na mestskom úrade, fotenie v Soblahove a hostina v Trenčíne. Že sa svadobní hostia vedia baviť, vidno aj na fotkách :) viac »

12