MM

MM

Veľmi pekný pár, krásne prostredie Ranča Lhota (bola som tam prvýkrát a teším sa na druhý a ďalší krát, lebo vedúca je naozaj milá, ochotná, profesionálna) a super starejší, ktorý sa postaral o skvelú zábavu. No a ten candy bar! Perfekto. viac »

Lucka a Marcel

Lucka a Marcel

Nevesta Lucka si svadobný deň naozaj užívala, od rána do noci sa usmievala a tak to má byť :) Zábava tiež výborná, hostia sa bavili, k tomu opäť super "kolegovia" z kapely Amazon a kameraman Janko. viac »

Janka a Jožko

Janka a Jožko

Večne usmiata nevesta, ženích od východu, kopa milých momentov, tradične Stankovce - super svadba! viac »

Sonka a Pali

Sonka a Pali

Mám rada takéto svadby. Svadba Sonky a Paliho bola trenčiansko-(tuším)popradská, čo je jedna z naj kombinácií a teda zaručila plno momentov. Okrem iného mi nevesta zaviazala na ruku taký náramok, aký mali družičky, čo mi dalo ešte silnejší pocit, že na svadbu (k ostatným) patrím. A spev na svadbe ♥ A nevestina mamina úžasná... Pri tvorbe týchto online-albumov (a fotokníh) som vždy nešťastná, lebo ťažko sa vyberá len "pár" z niekoľko stoviek fotografií. Táto svadba stojí za to, pozrite si ju. A stojí za to vďaka vám, ktorí ste na tých fotkách. Inak, na koľajniciach som fotiť za svet nechcela, väčšina takých fotiek je podľa mňa gýčová, ale mladí chceli a keďže "náš zákazník, náš pán"... ja som im teraz spätne moc vďačná za to, že ma presvedčili :) viac »

Nika a Andrej

Nika a Andrej

Krásny pár, veľká svadba, veľa zábavy a moje prvé fotenie svadby v poli so žitkom :) viac »

Z + T

Z + T

Veľmi milý pár a môj návrat po pár rokoch do ženíchovej rodinky, spontánne kolotočovanie svadobčanov a ešte spontánnejšie kolotočovanie nevesty a ženícha, ich lásku vidno na každej fotke ♥ viac »

D + R

D + R

Nevesta ako princezná, dramatická obloha, kopa pekných a milých momentov (obuli sme opačne topánky, preto taký smiech pri obliekaní :D) a ku koncu skvelá zábava na hostine. Portréty pri západe slnka, konečne ♥ a inak, po veľkom lejaku, tak preto tá para vzadu. viac »

Simi a Luky

Simi a Luky

Ako dieťa a do dnes ma fascinoval vesmír, farby hmlovín na obrázkoch. Taký vesmírny bol aj polnočný tanec Simonky a Lukáša, veľa ďalších okamihov svadobného dňa a tiež pocit, keď mi Sima poslala video ich malej ratolesti, ako si na mobile listuje prvé portréty zo svadby :) viac »

Milka a Tomáš

Milka a Tomáš

Krásne prostredie Oliwa Resortu v prírode pri Trenčianskej Teplej, na svadobnú hostinu a zábavu ako stvorené. Prvá svadba v tohtoročnej sezóne :) viac »

Evka a Martin

Evka a Martin

Na portréty sme mali asi necelú hodinku a sprvu sa zdalo, že budeme na poslednú chvíľu vymýšľať lokalitu na fotenie. Akonáhle som ale videla záhradu rodičovského domu nevesty, lokalita bola jasná. A asi dve minúty autom makové pole - ideálne ♥ viac »

Zuzka a Milan

Zuzka a Milan

Zuzka a Milan nemali na svadbe veľa programu, o to väčší priestor však zostal hosťom na zábavu - veď celú Chabovienku na svadbe má asi len málokto :) Nechýbal ani únos nevesty a posledná niekoľkominútová divoká párty a dojemné čepčenie a krásne popolnočné šaty. viac »

Zuzka a Marek

Zuzka a Marek

Najkrajšia nevesta. Viem, možno som to napísala pri viacerých galériách, ale v danom momente vám to tak príde, hoci každá nevesta je krásna. Možno preto, že som Zuzku považovala na základnej škole a kúsok po nej za jednu z najlepších kamarátok, ak nie najlepšiu vôbec. Možno preto, že som bola šťastná, že mi zverila zdokumentovať jej veľký deň a že som po toľkých rokoch mohla byť opäť aspoň na deň jedným z najdôležitejších ľudí v jej blízkosti. viac »

12