M + M

M + M

Jedna z najkrajších svadieb, ozaj. Lebo tam nebol žiadny zbytočný stres a všade naokolo bolo cítiť rodinnú lásku a súdržnosť. Nepíšem to len preto, aby tu bol nejaký text, naozaj to tak bolo a bolo to úžasné ♥ Ani sa nedá vybrať len pár fotiek, lebo tam bolo toľko momentov a emócií... a že ženích bude srandista, bolo vidieť ihneď, ako vystúpil z auta :D a skoro som zabudla - najkrajšie miesto na fotenie portrétov!!! Kde? Neprezradím - zoberiem vás tam :) viac »

Anka + Mirko

Anka + Mirko

Anička a Mirko, príroda, Papradno. Krásna svadba s nádhernou výzdobou v úžasnom prostredí. Nechýbalo púšťanie lampiónov ♥ viac »

M + J

M + J

Prvá svadba kamošky z výšky. Vycestovali sme do Popradu a okolia, zažili krásne čepčenie, romantické prskavky a aj divoký únos nevesty do legendárneho podniku (po prezlečení :D)... táto svadba mala všetko :) viac »

Petra a Peter

Petra a Peter

Jedna z naj kamošiek z výšky a jedna z prvých svadieb, mala som tú česť byť hosťom-fotografom a ďakujem Ti za to ♥ viac »

Svadby - obrad

Svadby - obrad

Fotky z cirkevných a civilných obradov, gratulácie, skupinové fotografie spred kostola/pred hostinou. viac »

Svadby - prípravy, detaily, odobierka

Svadby - prípravy, detaily, odobierka

Ukážka fotografií z príprav nevesty a ženícha v svadobný deň, fotky z domáceho prostredia, detailné fotografie prstienkov, šiat, kytice a pod. a ukážka fotografií z odobierky. viac »

Katka a Miško

Katka a Miško

Katka s Miškom boli mojím prvým párom na fotenie, na ktorých som mohla "skúšať" nastavenia foťáku a pózovanie... O to viac ma potešilo, keď mi asi o rok Katka zavolala, či jej pôjdem fotiť svadbu. Prešli po mne zimomriavky radosti vtedy a niekoľkokrát aj počas ich veľkého dňa. Ďakujem za túto príležitosť a teším sa, že som pri tom mohla byť s vami ♥ viac »

L + M

L + M

Obrad na mestskom úrade, fotenie v Soblahove a hostina v Trenčíne. Že sa svadobní hostia vedia baviť, vidno aj na fotkách :) viac »

Zuzka a Marek

Zuzka a Marek

Najzlatejší pár na svete asi, fakt :) okrem hostí sa celý večer starali najmä o to, či nie som hladná a vraj som bola dokonca aj nenápadná, hoci mám pocit, že pred každú väčšiu udalosť (čepčenie, torta, ...) som sa napchala úplne dopredu. Portrétoviek sme síce moc nestihli, ale celkovo som zo svadby s cca 40 ľuďmi odovzdala okolo 800 fotiek. viac »

Julkine prípravy

Julkine prípravy

Pri Julkinej svadbe som fotila prípravy nevesty, teda česanie, maľovanie, obliekanie. Potom sa už pár vydal na portrétne fotenie s iným fotografom, ale aj tieto fotky zabezpečili do budúcna minimálne jedno svadobné fotenie :) viac »