Mima a Šimon

Mima a Šimon

Síce je každá svadba svojim spôsobom špeciálna a krásna, ale táto ma pri opakovanom pozeraní fotografií dostáva do plaču raz od radosti, raz od dojatia. V Košiciach som bola prvýkrát a som nesmierne vďačná, že Miška a Šimon si ma tam zavolali. Perfektný a vtipný svadobný otec, úžasný obed od svadobnej maminy, nezabudnuteľný obrad, pár, ktorý vám pri niektorých fotkách pripomína Popolušku s princom pred Disney zámkom, či situácia, že si jeden z hostí zoberie z Prahy omylom bratov oblek a že ženích celý deň vozí v kufre auta náhradný oblek, ktorý tomuto hosťovi nakoniec padne ako uliaty. A že mladí boli profi tanečníkmi a tvorili spolu tanečný pár. To nevymyslíte. viac »

Ľubka a Janko

Ľubka a Janko

Svadobná hostina na Fatime v Trenčíne. Silných momentov tu bolo veľa. Nevestine rozprávanie o zosnulom otcovi, jej spontánne poďakovanie sa hosťom a radosť z uskutočnenej svadby, krásne kroje pri čepčení. Všetku tu lásku aj radosť rodiny uvidíte z fotiek. viac »

Dominika & Dodo

Dominika & Dodo

Jožko bol môj spolužiak na vysokej škole, s Dominikou žijú v Portugalsku. Veľmi som sa potešila, keď ma oslovili na fotenie svadby. Keď sme išli fotiť portréty, povedali mi po 10 minútach, že veď 5 podarených (fotiek) tam bude, nie? :D Nie som na také niečo zvyknutá a radšej dám viac fotiek, nech si mladí majú z čoho vybrať. Mala som pocit, že všetky tie "portrétne" fotky sú len také cvaky. Ale neboli, lebo zachytili presne to, čo mali - ich radosť zo svojej lásky, to, ako sa tešia, že sa konečne uvideli, ako sa tešia na svoj spoločný veľký deň. Táto svadba bola plná úsmevov a tak to má byť. Priestor hostiny krásny a profesionálny Sedin Golf Resort. viac »

MM

MM

Veľmi pekný pár, krásne prostredie Ranča Lhota (bola som tam prvýkrát a teším sa na druhý a ďalší krát, lebo vedúca je naozaj milá, ochotná, profesionálna) a super starejší, ktorý sa postaral o skvelú zábavu. No a ten candy bar! Perfekto. viac »

Lucka a Marcel

Lucka a Marcel

Nevesta Lucka si svadobný deň naozaj užívala, od rána do noci sa usmievala a tak to má byť :) Zábava tiež výborná, hostia sa bavili, k tomu opäť super "kolegovia" z kapely Amazon a kameraman Janko. viac »

Janka a Jožko

Janka a Jožko

Večne usmiata nevesta, ženích od východu, kopa milých momentov, tradične Stankovce - super svadba! viac »

Sonka a Pali

Sonka a Pali

Mám rada takéto svadby. Svadba Sonky a Paliho bola trenčiansko-(tuším)popradská, čo je jedna z naj kombinácií a teda zaručila plno momentov. Okrem iného mi nevesta zaviazala na ruku taký náramok, aký mali družičky, čo mi dalo ešte silnejší pocit, že na svadbu (k ostatným) patrím. A spev na svadbe ♥ A nevestina mamina úžasná... Pri tvorbe týchto online-albumov (a fotokníh) som vždy nešťastná, lebo ťažko sa vyberá len "pár" z niekoľko stoviek fotografií. Táto svadba stojí za to, pozrite si ju. A stojí za to vďaka vám, ktorí ste na tých fotkách. Inak, na koľajniciach som fotiť za svet nechcela, väčšina takých fotiek je podľa mňa gýčová, ale mladí chceli a keďže "náš zákazník, náš pán"... ja som im teraz spätne moc vďačná za to, že ma presvedčili :) viac »

Nika a Andrej

Nika a Andrej

Krásny pár, veľká svadba, veľa zábavy a moje prvé fotenie svadby v poli so žitkom :) viac »

Z + T

Z + T

Veľmi milý pár a môj návrat po pár rokoch do ženíchovej rodinky, spontánne kolotočovanie svadobčanov a ešte spontánnejšie kolotočovanie nevesty a ženícha, ich lásku vidno na každej fotke ♥ viac »

D + R

D + R

Nevesta ako princezná, dramatická obloha, kopa pekných a milých momentov (obuli sme opačne topánky, preto taký smiech pri obliekaní :D) a ku koncu skvelá zábava na hostine. Portréty pri západe slnka, konečne ♥ a inak, po veľkom lejaku, tak preto tá para vzadu. viac »

Simi a Luky

Simi a Luky

Ako dieťa a do dnes ma fascinoval vesmír, farby hmlovín na obrázkoch. Taký vesmírny bol aj polnočný tanec Simonky a Lukáša, veľa ďalších okamihov svadobného dňa a tiež pocit, keď mi Sima poslala video ich malej ratolesti, ako si na mobile listuje prvé portréty zo svadby :) viac »

Milka a Tomáš

Milka a Tomáš

Krásne prostredie Oliwa Resortu v prírode pri Trenčianskej Teplej, na svadobnú hostinu a zábavu ako stvorené. Prvá svadba v tohtoročnej sezóne :) viac »

123