Lucia Šimková | svadobný fotograf a kameraman

Pell-Mell 59

S najväčšou možnou zodpovednosťou z mojej strany predchádzalo samotnému foteniu vypočutie si skladieb budúceho CD, navrhnutie konceptu a prostredia fotenia, stretnutie s časťou kapely (pri pive :)) a doladenie vzájomných predstáv. Piesne boli nabité témou lásky a mladosti, obom stranám pasovala do konceptu fotenia príroda a chalani mali požiadavku aj na zakomponovanie stromu. Tak môžete vidieť v časti galérie fotky, ktoré sme vytvorili a použili na CD.

Na ďalšie promo materiály pre koncerty, festivaly a ostatný marketing sme zvolili industriálny priestor v Trenčíne (za ktorý som veľmi vďačná a ktorý ma neraz zachránil aj v daždivom počasí pri fotení svadobných portrétov :)). Nápady na fotky boli už vopred, no počas fotenia sa ďalšie začali zjavovať samé a tak sme si okrem horúceho počasia užili aj kopu smiechu :)

 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.