Lucia Šimková | svadobný fotograf Trenčín | simkov

Cenník fotenia marketingových materiálov

Fotografie na sociálne siete, life style fotografie, biznis foto - dohodou

Nemať firemný profil na sociálnych sieťach je v dnešnej dobe nemysliteľné :) Pre navodenie pocitu života značky a fungovania firmy sú potrebné okrem správnych textových príspevkov aj fotografie, najmä na "obrázkovom" Instagrame.

V prípade life style fotografií nejde o klasické "produktové" fotografie na bielom pozadí, ale o fotografie produktov zasadených do prostredia reálneho života. Ide o príjemné, farebné, teplé, ktoré vyvolajú pozitívne emócie. A práve také oslovia viac, ako čisté produktovky.

Biznis fotografia / biznis portrét je dôležitý pre vzbudenie dôveryhodnosti firmy napríklad v sekcii kontaktov na webovej stránke. Jednotnosť štýlu fotografií zamestnancov pôsobí lepšie ako keď má každý zo zamestnancov fotografiu zo súkromného archívu, pričom sú inej kvality, s iným pozadím a podobne.

Pre viac info mi napíšte o čo ide, na aký účel budú fotografie použité, koľko fotiek sa očakáva a potrebný termín dodania.

 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.