Lucia Šimková | svadobný fotograf | simkova.sk

Svadby

Eliana a David

Eliana a David

Všetky svadby sú jedinečné, ale táto bola pre mňa výnimočná hneď viacerými skutočnosťami. Konala sa v krásnych Ledniciach v Česku, vydávala sa moja kamoška Slovenka, brala si Španiela, tortu krájali mečom! Bola to vlastne moja prvá svadba v (aj keď blízkom) zahraničí (a prešla som tam sama autom! :D). Španieli sa radi fotili, všade a vždy, keď bola príležitosť, aj keď nebola :D Mega sa zabávali, boli temperamentní, srdeční, stále usmiati. Dvakrát mi niekto drgol pri fotení zábavy (mohol to byť ale aj Slovák! :D) a foťák mi dal do nosa druhú :D Viac povedia fotky :)
ganzen artikel anzeigen...

Norika + Mirko

Norika + Mirko

Deň pred Norikinou a Mirkovou svadbou som mala možnosť byť na svadbe, ktorú fotil jeden z mojich veľkých (slovenských) fotografických vzorov. Preto som sa tešila, že na druhý deň, po týždni, budem znova fotiť svadbu. Na Ranči Lhota to bola pre mňa trocha výzva, lebo už som tam fotila a nebola by som rada, keby boli fotky rovnaké/podobné. Priestor odporúčam všetkými desiatimi, hlavne kvôli úžasnej pani prevádzkarke. Svadba bola plná krásnych aj úsmevných momentov :)
ganzen artikel anzeigen...

Mima a Šimon

Mima a Šimon

Síce je každá svadba svojim spôsobom špeciálna a krásna, ale táto ma pri opakovanom pozeraní fotografií dostáva do plaču raz od radosti, raz od dojatia. V Košiciach som bola prvýkrát a som nesmierne vďačná, že Miška a Šimon si ma tam zavolali. Perfektný a vtipný svadobný otec, úžasný obed od svadobnej maminy, nezabudnuteľný obrad, pár, ktorý vám pri niektorých fotkách pripomína Popolušku s princom pred Disney zámkom, či situácia, že si jeden z hostí zoberie z Prahy omylom bratov oblek a že ženích celý deň vozí v kufre auta náhradný oblek, ktorý tomuto hosťovi nakoniec padne ako uliaty. A že mladí boli profi tanečníkmi a tvorili spolu tanečný pár. To nevymyslíte.
ganzen artikel anzeigen...

Katka a Jojo

Katka a Jojo

Katka je jedno úžasné žieňa, ktoré ma prekvapovalo celý deň. Spievala v kostole, na hostine bola úplný blázon a vyzvŕtala všetkých hostí, rozbalila to na pódiu, užívala si každučký okamih a vidno to aj na fotkách, ktoré sú plné emócií a smiechu. Portréty sme fotili v Haluziciach a v Haluzickej tiesňave a aj na týchto fotkách uvidíte, že dramatické mraky vôbec nie sú na škodu :)
ganzen artikel anzeigen...

Ľubka a Janko

Ľubka a Janko

Svadobná hostina na Fatime v Trenčíne. Silných momentov tu bolo veľa. Nevestine rozprávanie o zosnulom otcovi, jej spontánne poďakovanie sa hosťom a radosť z uskutočnenej svadby, krásne kroje pri čepčení. Všetku tu lásku aj radosť rodiny uvidíte z fotiek.
ganzen artikel anzeigen...

Dominika & Dodo

Dominika & Dodo

Jožko bol môj spolužiak na vysokej škole, s Dominikou žijú v Portugalsku. Veľmi som sa potešila, keď ma oslovili na fotenie svadby. Keď sme išli fotiť portréty, povedali mi po 10 minútach, že veď 5 podarených (fotiek) tam bude, nie? :D Nie som na také niečo zvyknutá a radšej dám viac fotiek, nech si mladí majú z čoho vybrať. Mala som pocit, že všetky tie "portrétne" fotky sú len také cvaky. Ale neboli, lebo zachytili presne to, čo mali - ich radosť zo svojej lásky, to, ako sa tešia, že sa konečne uvideli, ako sa tešia na svoj spoločný veľký deň. Táto svadba bola plná úsmevov a tak to má byť. Priestor hostiny krásny a profesionálny Sedin Golf Resort.
ganzen artikel anzeigen...

Aďka a Aďko

Aďka a Aďko

Jedna z posledných dvoch, novembrových svadieb sezóny 2019. Podľa slnečných fotiek by ste neverili, že už bol november. Ale my si pamätáme, že bol, lebo sme tak vymrzli, že moje prsty už nedokázali fotiť. Svadba bola plná okamihov už od príprav. Postarali sa o ne dietky :)
ganzen artikel anzeigen...

Lenka a Peťo

Lenka a Peťo

Počasie, aké si neželá na svoju svadbu žiadna nevesta. Ale dodalo svadobnú dňu takú atmosféru, akú veľa svadieb nemá, výnimočnú. Svadba plná Eda, dažďových kvapiek, úsmevov a momentov šťastia.
ganzen artikel anzeigen...

Lucka a Pavel

Lucka a Pavel

Pre mňa úplne nový zážitok, ďakujem zaň. Svadba v nedeľu. Menšia, česko-slovenská, obrad plný spevu, milých prehovorov od srdca, silných momentov a emócií.
ganzen artikel anzeigen...

123 
 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.