Lucia Šimková | svadobný fotograf Trenčín | simkov

Social media, produkty

Lucka a jej jazyková škola

Lucka a jej jazyková škola

Spolu s Luckou sme vytvorili koncept a zoznam fotografií, ktoré budú použité na prezentáciu jej jazykovej školy. Okrem samotných biznis portrétov sme vytvorili aj fotografie so študentmi, pár doplnkových fotografií prostredia a fotografie Lucky s rôznymi výrazmi, ktoré môžu byť neskôr použité ako podklad pre doplnenie textu.
Ganzen artikel anzeigen...

Pell-Mell 59

Pell-Mell 59

Na nafotenie materiálov na obal CD a promo fotiek ma oslovil kamoš Roman z kapely Pell-Mell 59. Poznáme sa zo základnej školy a moc sa teším, že som mohla byť pri vytváraní materiálu - fotiek - ktoré im pomôžu s propagáciou. Úprimne mám radosť aj z toho, že mám možnosť si takéto fotky pridať aj do portfólia. Pamätám si, že v ten deň bol hic, ale dali sme to "na pánov" a s kopou smiechu :)
Ganzen artikel anzeigen...

Biznis portréty

Biznis portréty

Biznis fotografie nemusia byť len na suchom jednoliatom pozadí. Možností je množstvo :) Tieto portréty sme fotili v Bratislave - v kanceláriách aj v exteriéri.
Ganzen artikel anzeigen...

 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.