Lucia Šimková | svadobný fotograf | simkova.sk

Social media, produkty

Pell-Mell 59

Pell-Mell 59

Na nafotenie materiálov na obal CD a promo fotiek ma oslovil kamoš Roman z kapely Pell-Mell 59. Poznáme sa zo základnej školy a moc sa teším, že som mohla byť pri vytváraní materiálu - fotiek - ktoré im pomôžu s propagáciou. Úprimne mám radosť aj z toho, že mám možnosť si takéto fotky pridať aj do portfólia. Pamätám si, že v ten deň bol hic, ale dali sme to "na pánov" a s kopou smiechu :)
Ganzen artikel anzeigen...

Lucka a jej jazyková škola

Lucka a jej jazyková škola

Spolu s Luckou sme vytvorili koncept a zoznam fotografií, ktoré budú použité na prezentáciu jej jazykovej školy. Okrem samotných biznis portrétov sme vytvorili aj fotografie so študentmi, pár doplnkových fotografií prostredia a fotografie Lucky s rôznymi výrazmi, ktoré môžu byť neskôr použité ako podklad pre doplnenie textu.
Ganzen artikel anzeigen...

Biznis portréty

Biznis portréty

Biznis fotografie nemusia byť len na suchom jednoliatom pozadí. Možností je množstvo :) Tieto portréty sme fotili v Bratislave - v kanceláriách aj v exteriéri.
Ganzen artikel anzeigen...

 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.