Lucia Šimková | svadobný fotograf | simkova.sk
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  
​SVADOBNÁ FOTOGRAFIA
Zaznamenanie najkrajších okamihov vášho svadobného dňa reportážnym štýlom. Portréty vás a vašich blízkych, od rána až do noci, tanca po polnoci. Nespoliehajte sa na "uja s foťákom", dôverujte referenciám a ukážkam, vyberte si to, čo sa vám páči.
PORTRÉTNE FOTENIE
Portrét na tablo, business portrét, fotenie rodiniek, detičiek, budúcich mamičiek, ... "Rande" fotenie (fotenie snúbencov, alebo pokojne aj zásnub, pričom, páni, o tejto časti vaša vyvolená nemusí vedieť a bude to celé prekvapko. A vy z toho budete mať spomienku :) Fotenie portrétov len tak - pre radosť.
​STUŽKOVÉ SLÁVNOSTI, PROMÓCIE
Veľké dni študentov, oslava ich stredoškolských a vysokoškolských úspechov. Dbajte na výber fotografa, nech vaše fotky zo stužkovej nie sú rozmazané, žmurknuté, s grimasami, neostré. Jednoduchý pekný obal s celou triedou a DVD s tvárou konkrétneho študenta pri stužkovaní.
​CIRKEVNÉ UDALOSTI, OSLAVY
Fotenie prvého svätého prijímania, birmoviek, krstov, narodenín a osláv. Nechajte si zdokumentovať významné momenty vo vašich životoch a životoch vašich blízkych. Tlačový výstup vo forme fotoknihy môže byť pekným darčekom :)
​​INTERIÉRY
Kvalitné fotografie interiérov sú dôležité pre architektov, čoraz viac si ich dôležitosť začínajú uvedomovať aj realitné kancelárie a interiéroví dizajnéri. Dám si záležať na rovných líniách a správnom vyvážení jasov a tieňov a dávam prednosť prirodzenému svetlu.
​EVENTY, UDALOSTI, FIRMY
Spoločenské, firemné a kultúrne akcie, vianočné večierky, letné party, teambuildingy, stretnutia, plesy, kongresy a konferencie, reportáže, divadlá a predstavenia, koncerty, festivaly, výstavy, ... Na ďalšiu prezentáciu vášho podujatia fotografie zo smartfónov jednoducho nestačia.
 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.