Lucia Šimková | svadobný fotograf | simkova.sk

Žákovic Open 2015

Keď som si v pondelok po festivale písala s kamarátkou, pri pozeraní fotiek niekoľkokrát z jej strany odznelo: „Že bolo dobre?“ Bolo. A zrazu mi napadla šibnutá otázka: „Dena, keby si mala porovnať neporovnateľné, Pohodu a Žákovic, ktorý festival sa ti páči viac?“ A pekne to napísala: „Sú úplne iné a oba v tom, v čom sú dobré. Pohoda je dobrá preto, že je pestrá a obrovská a že si tam každý nájde svoje. Žákovic je dobrý v tom, že je malý, všetkých postretávaš, máš viac času sa baviť s kamošmi a je to také komornejšie. Jeden stage nerozdeľuje partiu a hrajú tam tak známe kapely, že sa na ich pesničky zabaví každý.“

Sama sa čudujem, že tomuto malému milému festivalu stačí každý rok také maličké stanové mestečko – keby ste totiž raz okúsili jeho atmosféru, prídete aj o rok. A ďalší rok znova. A aj potom. Festival ľúbime, držíme mu palce a určite prídeme aj budúci rok.

Galériu fotografií môžete nájsť na tomto linku.

 
Diese Seite benutzt Cookies, damit wir Dienstleistungen erbringen. Durch die Nutzung unserer Dienstleistungen erklären Sie sich mit der Verwendung von Cookies einverstanden. Mehr Informationen finden Sie hier.